Užitočné informácie pre rodičov

  1. Do táborov prijímame deti vo veku od 4 do 12 rokov.
  2. Tábory sa budú konať v termínoch uvedených v záložke termíny
  3. Deti je potrebné priviezť do tábora medzi 7:30 - 8:30 a to do areálu Strednej zdravotníckej školy Banská Bystrica, Tajovského 24, Banská Bystrica. Deti si prídete vyzdvihnúť o 16:00 na tom istom mieste. Miesto stretnutia a vyzdvihnutia detí sa nemení a bude vždy v priestoroch prevádzkovania denného letného tábora Športíkovo, t.j. areál Stredná zdravotnícka škola Banská Bystrica, Tajovského 24, Banská Bystrica. (V prípade zmeny programu bude rodič informovaný).
  4. Celodenná strava a pitný režim je pre deti zabezpečená a je zahrnutá v cene tábora. Možnosť výberu obedu zo šiestich jedál. Vedúci tábora objedná stravu pre Vaše dieťa podľa Vášho výberu tu.
  5. Prihlásiť deti je možné prostredníctvom našej web stránky tu, alebo objednaním prostredníctvom mailu, či osobne.
  6. Prihlásením dieťaťa do denného tábora, organizovaného občianskym združením DELTA Banská Bystrica, o.z., súhlasí rodič so všeobecnými podmienkami.
  7. Po prihlásení dieťaťa mailom, Vám pošleme záväznú objednávku na prihlásenie do tábora v termíne, ktorý ste si vybrali.
  8. Čo si doniesť na tábor:Fľašku s vodou, ktorú budeme dopĺňať, vyplnenú a vytlačenú prihlášku , ktorú sme vám poslali mailom pri registrácii, šľapky/crocsy/sandáliky do piesku aj k bazénu a obuv do haly, krátke nohavice, tepláky, mikinu (podľa počasia)a pre menších aj niečo na prezlečenie, ak by sa stala záchodová nehoda, šiltovku/klobúčik, poprípade aj opaľovací krém, plavky, osušku, vodnú pištoľ, obľúbenú hračku do vody (ak je slnečno, tak sa kúpeme), pre veľkých jedákov niečo na zahryznutie (desiatu, obed a olovrant zabezpečujeme my).
  9. Fotografie budú umiestnené na webovej stránke http://www.deltabb.sk a na facebooku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte či už telefonicky 00 421 908 269 129 alebo deltabb@szsbb.eu.

Dizajn a kód: Peter Brunovský 2014